Κωδικος:
HPSB-48V3A-B(v. 1.0)
Όνομα:HPSB 54V/3A/4x7Ah παλμοτροφοδοτικό με φόρτιση
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 3 A / 54 V DC / 162 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A/1A |
| Μπαταρία |
4 x 7Ah Δέχεται μπαταρία: 325 x 178 x 168 [+/-2 mm] |
| Απόδοση | 90% |
| Εξωτερικές διαστάσεις |
330 x 380 x 173 [+/-2 mm] απόσταση από το έδαφος: 14 mm |
| Προστασίες |
OLP, UVP, tamper – τύπος ανοίγματος περιβλήματος, SCP, OVP |
| Κλείσιμο | βιδωτό (δυνατότητα τοποθέτησης κλειδαριάς) |
| Εγκατάσταση | επίτοιχο |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Περιγραφή υλικού |
μεταλλικό φύλλο DC01, 1mm, RAL 9003 (λευκό), μεταλλικό |
| Βαθμός Προστασίας EN60529 | IP 20 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
