Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

System zasilania DSO-PRA - Bosch PRAESENSA

WIDOK:


Zasilanie DSO dla systemu Bosch PRAESENSA


Firma Pulsar jest producentem szaf DSO do systemu Bosch PRAESENSA.
Program CONFI-DSO® PRAESENSA został przygotowany przy współpracy z inżynierami z firmy Bosch.


System zasilania DSO-PRA przeznaczony jest do zintegrowania urządzeń Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego DSO systemu Bosch PRAESENSA z odpowiednio dobraną gabarytowo szafą RACK19”, obwodem akumulatorów i listwą zabezpieczającą. Oprócz standardowego wyposażenia systemu DSO-PRA dołożono szereg funkcji i narzędzi dodatkowych ułatwiających wykonawcy dobranie sprzętu, wycenę, instalację i uruchomienie.

Rozwiń aby dowiedzieć się więcej


Warte uwagi są następujące elementy:


CONFI-DSO® PRAESENSA

Ogólnodostępne narzędzie do budowy i wyceny systemu zasilania DSO-PRA dostępne on-line 24h/dobę – wycena netto detal, wycena netto po uwzględnieniu przyznanego rabatu, możliwość zapisania konfiguracji na dysku lokalnym, inne…


Szafy RACK 19”

Konstrukcja systemu DSO-PRA została wykonana w oparciu o szafę RACK 19” w stopniu ochrony IP30, w której umieszczone są wszystkie elementy składowe systemu. W zależności od stopnia rozbudowy systemu oraz ilości wykorzystywanych urządzeń wielkość szafy jest dobierana indywidualnie.


Klastry – grupowanie urządzeń Bosch PRAESENSA

Urządzenia w szafie pogrupowane są w tzw. klastry. Każdy klaster składa się z zasilacza MPS3-PRA oraz własnego akumulatora zapewniając w ten sposób pełną autonomię zasilanych urządzeń. Każdy klaster zajmuje 6U i oprócz zasilacza 2U przewidziane jest miejsce na: sterownik PRA-SCL, wzmacniacze PRA-AD604 i PRA-AD608. W tylnej części klastra jest możliwość instalacji switcha PRA-ES8P2S.


Zoptymalizowana cena

Zoptymalizowana cena kosztu systemu DSO-PRA poprzez zastosowanie odpowiedniego algorytmu doboru akumulatorów związanych z ilością dobranych urządzeń w klastrach, jak i przydzielenie odpowiedniej wielkości szafy RACK.Budowa i wycena systemu zasilania DSO-PRA odbywa się tylko i wyłącznie
przy pomocy programu CONFI-DSO® PRAESENSA

Wycena nie zawiera kosztów transportu.