Κωδικος:
PSB-12V2A(v. 1.0)
Όνομα:PSB 13,8V/2A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 2.5 A / 13.8 V DC / 35 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A |
| Απόδοση | 83% |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Εγκατάσταση | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Σημειώσεις |
- για στήριξη σε DIN ράγα, απαιτείται βάση DIN1 - για στήριξη σε DIN ράγα, απαιτείται βάση DIN2 |
Προορίζονται
Αρχεία
-
Φυλλο δεδομενων
-
Οδηγιεσ
-
Information about safety of using product
-
Πιστοποίηση CE
Αξεσουάρ
Σχετικά προϊόντα
-
PSB-12V3A - PSB 13,8V/3A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση -
PSB-12V5A - PSB 13,8V/5A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση -
PSB-12V7A - PSB 13,8V/7A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση -
PSB-12V15A - PSB 13,8V/15A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση -
DIN1 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN2 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN3 - DIN holder for power supplies -
DIN4 - DIN holder for power supplies
