Κωδικος:
DRS-240-24(v. 1.0)
Όνομα:DRS 24V/240W/2.3A/7.7A DIN τροφοδοτικά ράγας
| Τροφοδοτικά | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 10 A / 24 V DC |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 7.7A |
| Απόδοση | 92% |
| Τεχνικές έξοδοι τύπου ρελέ |
Bat. Low – χαμηλή τάση μπαταρίας DC OK - Έλεγχος τάσης εξόδου |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 85.5 x 125.2 x 129.2 [+/-2 mm] |
| Συνθήκες λειτουργίας | -30°C ÷ 70°C |
| Προστασίες |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Εγγύηση | 3 έτη από την ημερομηνία παραγωγής |
