Κωδικος:
DSOS24V-PRA(v. 1.0)
Όνομα:Firefighter’s microphone power supply for VAS 24V Praesensa system
| Τροφοδοτικά | 230 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 0.3 A / 48 V DC / 14.4 W |
| Συμβατότητα με προδιαγραφές |
Νόρμα πυρασφάλειας EN54-4 |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.8A |
| Δέχεται μπαταρία | 2 x 17Ah |
| Απόδοση | 82% |
| Τεχνικές έξοδοι τύπου ρελέ |
EPS – βλάβη δικτύου AC ALARM – συγκεντρωτική βλάβη |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 800 x 253 x 270 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Κλείσιμο | κλειδαριά για το τσεκουράκι πυροσβεστικής |
| Εγκατάσταση | επίτοιχο |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Περιγραφή υλικού |
μεταλλικό φύλλο DC01, 1mm, RAL 3001 (κόκκινο), μεταλλικό |
| Βαθμός Προστασίας EN60529 | IP 30 |
| Εγγύηση | 3 έτη από την ημερομηνία παραγωγής |
Διαμορφωτής συστήματος
