Kód:
HPSB-48V5A-C(v. 1.0)
Név:HPSB 54V/5A/4x17Ah kapcsolóüzemű szünetmentes tápegység
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 5 A / 54 V DC / 270 W |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A/1A/2A |
| Akkumulátorok |
4 x 17Ah Akkumulátor hely: 450 x 190 x 168 [+/-2 mm] |
| Hatásfok | 87% |
| Külső méret |
460 x 390 x 173 [+/-2 mm] távolság a padlótól: 14 mm |
| Védelem |
OLP, UVP, tamper – doboz szabotázs, SCP, OVP |
| Zárás | csavarral (zár beépítése lehetséges) |
| Telepítése | felületszerelt |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Anyag |
fémlemez DC01, 1mm, RAL9003 (fehér), fémdoboz |
| Védelmi besorolás EN60529 | IP 20 |
| Garancia | 2 év |
