Kód:
PSB-12V3A(v. 1.0)
Název:PSB 13,8V/3A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 3.5 A / 13.8 V DC / 48 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.5A |
| Účinnost | 87% |
| Rozměry | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Instalace | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák DIN1 - pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák DIN2 |
Použití
Dokumenty
Příslušenství
Příbuzné výrobky
-
PSB-12V2A - PSB 13,8V/2A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje -
PSB-12V5A - PSB 13,8V/5A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje -
PSB-12V7A - PSB 13,8V/7A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje -
PSB-12V15A - PSB 13,8V/15A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje -
DIN1 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN2 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN3 - DIN holder for power supplies -
DIN4 - DIN holder for power supplies
