Kód:
PSB-12V2A(v. 1.0)
Název:PSB 13,8V/2A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 2.5 A / 13.8 V DC / 35 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.5A |
| Účinnost | 83% |
| Rozměry | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Instalace | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák DIN1 - pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák DIN2 |
