Kód:
PSB-12V2A(v. 1.0)
Név:PSB 13.8V/2A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 2.5 A / 13.8 V DC / 35 W |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A |
| Hatásfok | 83% |
| Külső méret | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Telepítése | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 2 év |
| Megjegyzés |
- DIN sínre szereléshez DIN1 tartó szükséges - DIN sínre szereléshez DIN2 tartó szükséges |
