Kód:
PSB-12V15A(v. 1.0)
Név:PSB 13.8V/15A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 15 A / 13.8 V DC / 207 W |
| Akkumulátor töltőáram | 2A/4A |
| Hatásfok | 87% |
| Külső méret | 214 x 50 x 114 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Telepítése | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 2 év |
| Megjegyzés |
- DIN sínre szereléshez DIN3 tartó szükséges - DIN sínre szereléshez DIN4 tartó szükséges |
Alkalmazás
Dokumentumok
Kiegészítők
Kapcsolódó termékek
-
PSB-12V2A - PSB 13.8V/2A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység -
PSB-12V3A - PSB 13.8V/3A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység -
PSB-12V5A - PSB 13.8V/5A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység -
PSB-12V7A - PSB 13.8V/7A tokozott, szünetmentes kapcsolóüzemű tápegység -
DIN1 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN2 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN3 - DIN holder for power supplies -
DIN4 - DIN holder for power supplies
