Kód:
A302-300-F3(v. 1.0)
Név:A302 24V/230V 300W Inverter
| Tápegységek | 24 V DC/15A |
| Kimeneti feszültség |
230 V AC / 300 W módosított szinusz hullám |
| Hatásfok | 85% |
| Külső méret | 165 x 74 x 88 [+/-2 mm] |
| Működési környezet | 0°C ÷ 30°C |
| Védelem |
SCP, OVP, OHP, OLP |
| Csatlakozó | 1x F („Schuko”) |
| Kábel | Alimentare DC (UIN): 0.7m + cigarette lighter plug |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 1 év a gyártás dátumától számítva |
