Kód:
DRS-480-48(v. 1.0)
Názov:DRS 48V/480W/2.3A/7.7A zdroj na DIN lištu
| Zdroje | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Výstup napájania | 10 A / 48 V DC |
| Prúd nabíjania akumulátora | 7.7A |
| Účinnosť | 93.5% |
| Technické výstupy typu relé |
Bat. Low – nízke napätie akumulátora DC OK - kontrola výstupného napätia |
| Rozmery | 110 x 125.2 x 150.7 [+/-2 mm] |
| Pracovné podmienky | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpečenia |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
