Kód:
NPB-360-24TB(v. 1.0)
Název:27.6V/364.8W/12A charger for batteries
| Napájecí zdroje | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Napájecí výstup |
12 A / 28.8 V DC rozsah regulace výstupního napětí: 21 - 30.4 V DC rozsah nastavení výstupního proudu: 6 - 12 A DC |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 12A |
| Akumulátor | 40 - 125Ah |
| Účinnost | 92% |
| Rozměry | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -30°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OHP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
| Poznámky |
- vestavěná aktivní funkce korekce výkonu (active PFC) |
Dokumenty
-
Leták
-
Výuka
-
Osvědčení CE
Příbuzné výrobky
-
NPB-120-12TB - 13.8V/103W/6.8A charger for batteries -
NPB-360-12TB - 13.8V/304W/20A charger for batteries -
NPB-450-24NFC - 27.6V/453.6W/13.5A charger for batteries -
NPB-750-24 - 27.6V/756W/22.5A charger for batteries -
NPB-1200-24 - 27,6V/1209,6W/36A charger for batteries -
NPB-1700-48 - 55.2V/1680W/25A charger for batteries
Reklamní materiály
Mean Well
