Kód:
PCSB-12V10A-C(v. 1.0)
Název:PCSB 13,8V/10A/17Ah battery backup switch mode power supply unit with technical outputs
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 10 A / 13.8 V DC / 138 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.75A |
| Akumulátor |
1 x 17Ah / 1 x 20Ah Prostor pro akumulátor: 185 x 168 x 77 [+/-2 mm] |
| Účinnost | 92% |
| Rozměry | 237 x 300 x 92 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, , UVP, SCP, přepěťové, OVP |
| Zavírání | šrouby |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Provedení |
RAL9003 (bílá), plastový |
| Stupeň krytí EN60529 | IP 20 |
| Záruka | 2 roky |
Použití
Dokumenty
Příslušenství
Příbuzné výrobky
-
PCSB-12V2A-B - PCSB 13,8V/2A/7Ah battery backup switch mode power supply unit with technical outputs -
PCSB-12V3A-B - PCSB 13,8V/3A/7Ah battery backup switch mode power supply unit with technical outputs -
PCSB-12V5A-B - PCSB 13,8V/5A/7Ah battery backup switch mode power supply unit with technical outputs
