Kód:
PSB-12V15A(v. 1.0)
Název:PSB 13,8V/15A integrované zálohované impulsní napájecí zdroje
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 15 A / 13.8 V DC / 207 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 2A/4A |
| Účinnost | 87% |
| Rozměry | 214 x 50 x 114 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Instalace | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák DIN3 - pro montáž na DIN lištu, požadovaný držák: DIN4 |
