Kód:
PSB-12V15A(v. 1.0)
Názov:PSB 13.8V/15A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 15 A / 13.8 V DC / 207 W |
| Prúd nabíjania akumulátora | 2A/4A |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery | 214 x 50 x 114 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Montáž | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN3 - na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN4 |
Použitie
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Information about safety of using product
-
Vyhlásenie CE
