Kód:
SWB-60(v. 1.1)
Název:Buffer power supply system for PoE switches, 52VDC/7Ah/60W
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 1.15 A / 52 V DC / 60 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.5A |
| Akumulátor | 1 x 7Ah |
| Účinnost | 83% |
| Rozměry |
300 x 300 x 105 [+/-2 mm] vzdálenost od podkladu: 8 mm |
| Montážní panel |
blacha (BM2), 230 x 110 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
tamper – otevření skříně, SCP, OVP, OLP, UVP |
| Zavírání | šrouby (možnost montáže zámku) |
| Instalace | povrchová montáž |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Provedení |
plech DC01, 1mm, RAL9003 (bílá), kovový |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- v kompletu 4 šroubů |
Použití
Dokumenty
Příslušenství
Příbuzné výrobky
-
SWB-120 - Buffer power supply system for PoE switches, 52VDC/2x12Ah/120W -
SWR-120 - Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W -
SWB-300 - Buffer power supply system for PoE switches, 54VDC/4x17Ah/300W -
SWR-300 - Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)54VDC/4x17Ah/300W -
SWB-300RACK - Buffer power supply system for PoE switches, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W -
SWBH-60 - Power supply system for PoE switches with battery
backup, 52VDC/7Ah/60W, ABS enclosure IP44 -
SWBH-120 - Power supply system for PoE switches with battery
backup, 52VDC/2x12Ah/120W, ABS enclosure IP44
Reklamní materiály
Universal power supply systems for PoE switches
Zařízení pro IP kamery
Katalog Pulsar
Configurator of power supply systems for PoE switches
