Kód:
SWB-60(v. 1.1)
Név:Buffer power supply system for PoE switches, 52VDC/7Ah/60W
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 1.15 A / 52 V DC / 60 W |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A |
| Akkumulátorok | 1 x 7Ah |
| Hatásfok | 83% |
| Külső méret |
300 x 300 x 105 [+/-2 mm] távolság a padlótól: 8 mm |
| Szerelőlemez |
blacha (BM2), 230 x 110 [+/-2 mm] |
| Védelem |
tamper – doboz szabotázs, SCP, OVP, OLP, UVP |
| Zárás | csavarral (zár beépítése lehetséges) |
| Telepítése | felületszerelt |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Anyag |
fémlemez DC01, 1mm, RAL9003 (fehér), fémdoboz |
| Garancia | 2 év |
| Megjegyzés |
- 4 csavar tartozék |
Alkalmazás
Dokumentumok
Kiegészítők
Kapcsolódó termékek
-
SWB-120 - Buffer power supply system for PoE switches, 52VDC/2x12Ah/120W -
SWR-120 - Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W -
SWB-300 - Buffer power supply system for PoE switches, 54VDC/4x17Ah/300W -
SWR-300 - Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)54VDC/4x17Ah/300W -
SWB-300RACK - Buffer power supply system for PoE switches, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W -
SWBH-60 - Power supply system for PoE switches with battery
backup, 52VDC/7Ah/60W, ABS enclosure IP44 -
SWBH-120 - Power supply system for PoE switches with battery
backup, 52VDC/2x12Ah/120W, ABS enclosure IP44
Configurator of power supply systems for PoE switches
