Κωδικος:
SWB-300(v. 2.0)
Όνομα:Buffer power supply system for PoE switches, 54VDC/4x17Ah/300W
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 5.55 A / 54 V DC / 300 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A/1A/2A |
| Μπαταρία | 4 x 17Ah |
| Απόδοση | 87% |
| Εξωτερικές διαστάσεις |
475 x 430 x 172 [+/-2 mm] απόσταση από το έδαφος: 14 mm |
| Πλακέτα εγκατάστασης |
πλάκα με μεντεσέδες, 435 x 200 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OHP, OLP, UVP, tamper – τύπος ανοίγματος περιβλήματος, SCP, OVP |
| Κλείσιμο | βιδωτό (δυνατότητα τοποθέτησης κλειδαριάς) |
| Εγκατάσταση | επίτοιχο |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Περιγραφή υλικού |
μεταλλικό φύλλο DC01, 1mm, RAL 9003 (λευκό), μεταλλικό |
| Εγγύηση | 2 έτη |
