Κωδικος:
PSB-12V5A(v. 1.0)
Όνομα:PSB 13,8V/5A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 5.5 A / 13.8 V DC / 76 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A/1A |
| Απόδοση | 87% |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 129 x 40 x 98 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Εγκατάσταση | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Σημειώσεις |
- για στήριξη σε DIN ράγα, απαιτείται βάση DIN2 |
