Κωδικος:
PSB-12V7A(v. 1.0)
Όνομα:PSB 13,8V/7A εσώκλειστο τροφοδοτικό με φόρτιση
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 7 A / 13.8 V DC / 97 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 1A/2A |
| Απόδοση | 87% |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 159 x 42 x 98 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Εγκατάσταση | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Σημειώσεις |
- για στήριξη σε DIN ράγα, απαιτείται βάση DIN3 |
Προορίζονται
Αρχεία
-
Φυλλο δεδομενων
-
Οδηγιεσ
-
Information about safety of using product
-
Πιστοποίηση CE
