Kód:
NPB-360-12TB(v. 1.0)
Név:13.8V/304W/20A charger for batteries
| Tápegységek | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Kimeneti feszültség |
20 A / 14.4 V DC feszültség állítási határok: 10.5 - 15.2 V DC kimeneti állam beállítási tartománya: 10 - 20 A DC |
| Akkumulátor töltőáram | 20A |
| Akkumulátorok | 65 - 195Ah |
| Hatásfok | 88.5% |
| Külső méret | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Működési környezet | -30°C ÷ 70°C |
| Védelem |
OHP, OLP, SCP |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 3 év a gyártás dátumától számítva |
Dokumentumok
-
Adatlap
-
Telepítési leírás
-
Megfelelőség CE
Kapcsolódó termékek
-
NPB-120-12TB - 13.8V/103W/6.8A charger for batteries -
NPB-360-24TB - 27.6V/364.8W/12A charger for batteries -
NPB-450-24NFC - 27.6V/453.6W/13.5A charger for batteries -
NPB-750-24 - 27.6V/756W/22.5A charger for batteries -
NPB-1200-24 - 27,6V/1209,6W/36A charger for batteries -
NPB-1700-48 - 55.2V/1680W/25A charger for batteries
