Kód:
SWB-300RACK(v. 1.3)
Név:Buffer power supply system for PoE switches, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 5.55 A / 54 V DC / 300 W |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A/1A/2A |
| Akkumulátorok | 4 x 17Ah |
| Hatásfok | 87% |
| Külső méret |
535 x 650 x 165 [+/-2 mm] távolság a padlótól: 14 mm |
| Maximális rögzítő méret |
530 x 430 x 155 [+/-2 mm] Kamerarögzítő csapdák - kiegészítő felszerelés - ZPR |
| Szerelőlemez |
|
| 19 RACK profilok | 3U / vízszintes |
| Védelem |
OHP, OLP, UVP, tamper – doboz szabotázs, SCP, OVP |
| Zárás |
csavarral (lehetőség két zár rögzítésére különböző kódokkal) A burkolat felépítése megfelel az általánis adatvédelmi rendelet (GDPR) követeményeinek, mivel gondoskodni kell a személyes adatok biztonságos védelméről és tárolásáról. |
| Telepítése | felületszerelt |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Anyag |
fémlemez DC01, 1.2mm, RAL9003 (fehér), fémdoboz |
| Garancia | 2 év |
Alkalmazás
Dokumentumok
Kiegészítők
-
S116WP -
-
S124WP -
-
SF116WP -
-
SF124WP -
-
RP-U24H5 - Patch Panel RP-U24H5 24 port / UTP / Cat5e
-
RP-U24V5 - Patch Panel RP-U24V5 24 port / UTP / Cat5e
-
RP-F24V5 - Patch Panel RP-F24V5 24 port / FTP / Cat5e
-
RP-U24V6 - Patch Panel RP-U24V6 24 port / UTP / Cat6
-
RP-F24V6 - Patch Panel RP-F24V6 24 port / FTP / Cat6
-
HPB18-12 - Akkumulátorok 18Ah/12V HPB
-
MR008 - Zár, típus 802 – változó kód
-
MR027 - Zár, típus 876 – azonos kulcs kódok
-
BM1 - Szerelőlemez BM1
-
BM2 - Szerelőlemez BM2
-
ZPR -
