Kód:
PSG3-12V5A-D(v. 1.1)
Név:PSG3 13,8V/5A/40Ah enclosed switch mode power supply unit with battery backup Grade 3
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség |
5.5 A / 13.8 V DC / 76 W 3.3 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 1.3 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Megfelelőség |
a szerkezet megfelel az EN50131-6 szabványnak |
| Akkumulátor töltőáram | 1.8A |
| PSU rendszer áramfelvétele | 30mA max. |
| Hatásfok | 82% |
| Technikai bemenet | EXT IN – külső hiba |
| Technikai kimenet típus OC |
EPS – feszültség hiba AC PSU – tápegység hiba APS – akkumulátor hiba |
| Külső méret | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Telepítése | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 3 év a gyártás dátumától számítva |
