Kód:
PSG3-12V5A-D(v. 1.1)
Názov:PSG3 13,8V/5A/40Ah enclosed switch mode power supply unit with battery backup Grade 3
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania |
5.5 A / 13.8 V DC / 76 W 3.3 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 1.3 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Zhoda s normami |
konštrukcia zhodná s normou EN50131-6, stupeň 1÷3 |
| Prúd nabíjania akumulátora | 1.8A |
| Odber prúdu sústavou zdroja | 30mA max. |
| Účinnosť | 82% |
| Technické vstup | EXT IN – vonkajší porucha |
| Technické výstupy typu OC |
EPS – porucha siete AC PSU – porucha zdroja APS – porucha akumulátora |
| Rozmery | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Montáž | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
