Kód:
KNX-20E-640(v. 1.0)
Név:KNX 30V/20W/0.64A DIN sínes tápegység
| Tápegységek | 180 - 264 V AC, 230 - 370 V DC |
| Kimeneti feszültség | 0.64 A / 30 V DC |
| Hatásfok | 86% |
| Szerelési méret | 3SU (52.5mm) |
| Külső méret | 52.5 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Működési környezet | -30°C ÷ 70°C |
| Védelem |
OLP, SCP, OVP |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Védelmi besorolás EN60529 | IP 20 |
| Garancia | 3 év a gyártás dátumától számítva |
Dokumentumok
-
Adatlap
-
Telepítési leírás
-
Megfelelőség CE
Kapcsolódó termékek
Reklám anyagok
Katalógus Pulsar
