Kód:
MSRK3012(v. 2.0)
Név:MSRK 13,8V/3A/OC The module of buffer power supply Grade 2
| Tápegységek | 20 - 22 V AC |
| Kimeneti feszültség | 3 A / 13.8 V DC / 41 W |
| Megfelelőség |
A szerkezet megfelel az EN50131 szabványnak, Grade 1÷2 |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A/1A |
| Hatásfok | 81% |
| Technikai kimenet típus OC |
EPS – feszültség hiba AC APS – akkumulátor hiba |
| Külső méret | 94 x 57 x 98 [+/-2 mm] |
| Védelem |
UVP, SCP, OHP, OLP |
| Telepítése | open frame |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 5 év a gyártás dátumától számítva |
