Kód:
NPB-120-12TB(v. 1.0)
Názov:13.8V/103W/6.8A charger for batteries
| Zdroje | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Výstup napájania |
6.8 A / 14.4 V DC rozsah regulácie výstupného napätia: 10.5 - 15.2 V DC rozsah regulácie výstupného prúdu: 3.4 - 6.8 A DC |
| Prúd nabíjania akumulátora | 6.8A |
| Akumulátor | 20 - 80Ah |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Pracovné podmienky | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpečenia |
OHP, SCP, OVP |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Vyhlásenie CE
Podobné produkty
-
NPB-360-12TB - 13.8V/304W/20A charger for batteries -
NPB-360-24TB - 27.6V/364.8W/12A charger for batteries -
NPB-450-24NFC - 27.6V/453.6W/13.5A charger for batteries -
NPB-750-24 - 27.6V/756W/22.5A charger for batteries -
NPB-1200-24 - 27,6V/1209,6W/36A charger for batteries -
NPB-1700-48 - 55.2V/1680W/25A charger for batteries
