Kód:
DRS-240-48(v. 1.0)
Názov:DRS 48V/240W/1.15A/3.85A zdroj na DIN lištu
| Zdroje | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Výstup napájania | 5 A / 48 V DC |
| Prúd nabíjania akumulátora | 3.85A |
| Účinnosť | 92% |
| Technické výstupy typu relé |
Bat. Low – nízke napätie akumulátora DC OK - kontrola výstupného napätia |
| Rozmery | 85.5 x 125.2 x 129.2 [+/-2 mm] |
| Pracovné podmienky | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpečenia |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
