Kód:
DRS-240-48(v. 1.0)
Název:DRS 48V/240W/1.15A/3.85A napájecí zdroje na liště DIN
| Napájecí zdroje | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Napájecí výstup | 5 A / 48 V DC |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 3.85A |
| Účinnost | 92% |
| Technické stupy typ relé |
Bat. Low – nízké napětí akumulátoru DC OK - kontrola výstupního napětí |
| Rozměry | 85.5 x 125.2 x 129.2 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -30°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
