Kód:
HPSG2H-12V5A-C(v. 1.0)
Název:HPSG2H 13,8V/5A/17Ah switch mode power supply unit with battery backup, Grade 2, ABS enclosure IP44
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 5 A / 13.8 V DC / 69 W |
| Shodnost s normami |
Navrženy podle normě EN50131, grade 1÷2 |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 1A/2A |
| Akumulátor |
1 x 17Ah Prostor pro akumulátor: 190 x 176 x 86 [+/-2 mm] |
| Účinnost | 87% |
| Technické stupy typ relé |
EPS – porucha sítě AC APS – porucha akumulátoru |
| Rozměry | 238 x 308 x 130 [+/-2 mm] |
| Ucpávky | 2 x Φ=10÷14mm |
| Zajištění |
OLP, UVP, tamper – otevření skříně, SCP, OVP |
| Zavírání | šrouby |
| Provedení |
ABS plast |
| Stupeň krytí EN60529 | IP 44 |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- možnost montáže na sloupu (vyžaduje použití adaptéru OZB4-volitelně) |
