Kód:
SWR-300(v. 1.0)
Név:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)54VDC/4x17Ah/300W
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 5.77 A / 52 V DC / 300 W |
| Kimeneti feszültség rögzítő | 5A/12V DC |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A/1A/2A |
| Akkumulátorok | 4 x 17Ah |
| Hatásfok | 87% |
| Külső méret |
460 x 390 x 173 [+/-2 mm] távolság a padlótól: 14 mm |
| Maximális rögzítő méret | 380 x 380 x 48 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OHP, OLP, UVP, tamper – doboz szabotázs, SCP, OVP |
| Zárás | csavarral (zár beépítése lehetséges) |
| Telepítése | felületszerelt |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Anyag |
fémlemez DC01, 1mm, RAL9003 (fehér), fémdoboz |
| Garancia | 2 év |
