Kód:
SWR-120(v. 1.1)
Név:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség | 2.22 A / 54 V DC / 120 W |
| Kimeneti feszültség rögzítő | 2A/12V DC |
| Akkumulátor töltőáram | 0.5A/2A |
| Akkumulátorok | 2 x 17Ah |
| Hatásfok | 85% |
| Külső méret |
330 x 380 x 173 [+/-2 mm] távolság a padlótól: 14 mm |
| Maximális rögzítő méret | 250 x 350 x 48 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OLP, UVP, tamper – doboz szabotázs, SCP, OVP |
| Zárás | csavarral (zár beépítése lehetséges) |
| Telepítése | felületszerelt |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Anyag |
fémlemez DC01, 1mm, RAL9003 (fehér), fémdoboz |
| Garancia | 2 év |
