Kód:
SWR-120(v. 1.1)
Názov:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 2.22 A / 54 V DC / 120 W |
| Výstup napájania pre záznamník | 2A/12V DC |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A/2A |
| Akumulátor | 2 x 17Ah |
| Účinnosť | 85% |
| Rozmery |
330 x 380 x 173 [+/-2 mm] oddialenie od podložky: 14 mm |
| Rozmery miesta na záznamník | 250 x 350 x 48 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, tamper – otvorenie skrinky, SCP, OVP |
| Zatváranie | skrutky (možnosť montáže zámku) |
| Montáž | povrchová montáž |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Vyhotovenie |
plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová |
| Záruka | 2 roky |
Použitie
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Information about safety of using product
-
Vyhlásenie CE
