Kód:
SWR-120(v. 1.1)
Název:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 2.22 A / 54 V DC / 120 W |
| Výstupní napětí rekordér | 2A/12V DC |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.5A/2A |
| Akumulátor | 2 x 17Ah |
| Účinnost | 85% |
| Rozměry |
330 x 380 x 173 [+/-2 mm] vzdálenost od podkladu: 14 mm |
| Rozměry místa pro záznamník | 250 x 350 x 48 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, UVP, tamper – otevření skříně, SCP, OVP |
| Zavírání | šrouby (možnost montáže zámku) |
| Instalace | povrchová montáž |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Provedení |
plech DC01, 1mm, RAL9003 (bílá), kovový |
| Záruka | 2 roky |
Použití
Dokumenty
Příslušenství
Příbuzné výrobky
Reklamní materiály
Universal power supply systems for PoE switches
Zařízení pro IP kamery
Katalog Pulsar
