Κωδικος:
SWR-120(v. 1.1)
Όνομα:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)52VDC/2x17Ah/120W
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 2.22 A / 54 V DC / 120 W |
| Έξοδος τροφοδοσίας καταγραφέας | 2A/12V DC |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A/2A |
| Μπαταρία | 2 x 17Ah |
| Απόδοση | 85% |
| Εξωτερικές διαστάσεις |
330 x 380 x 173 [+/-2 mm] απόσταση από το έδαφος: 14 mm |
| Διαστάσεις χώρου για το καταγραφικό | 250 x 350 x 48 [+/-2 mm] |
| Προστασίες |
OLP, UVP, tamper – τύπος ανοίγματος περιβλήματος, SCP, OVP |
| Κλείσιμο | βιδωτό (δυνατότητα τοποθέτησης κλειδαριάς) |
| Εγκατάσταση | επίτοιχο |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Περιγραφή υλικού |
μεταλλικό φύλλο DC01, 1mm, RAL 9003 (λευκό), μεταλλικό |
| Εγγύηση | 2 έτη |
