Kód:
SWR-300(v. 1.0)
Názov:Buffer power supply system for PoE switches and recorder (12)54VDC/4x17Ah/300W
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 5.77 A / 52 V DC / 300 W |
| Výstup napájania pre záznamník | 5A/12V DC |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A/1A/2A |
| Akumulátor | 4 x 17Ah |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery |
460 x 390 x 173 [+/-2 mm] oddialenie od podložky: 14 mm |
| Rozmery miesta na záznamník | 380 x 380 x 48 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OHP, OLP, UVP, tamper – otvorenie skrinky, SCP, OVP |
| Zatváranie | skrutky (možnosť montáže zámku) |
| Montáž | povrchová montáž |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Vyhotovenie |
plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová |
| Záruka | 2 roky |
Použitie
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Information about safety of using product
-
Vyhlásenie CE
