Kód:
PSB-12V5A(v. 1.0)
Názov:PSB 13.8V/5A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 5.5 A / 13.8 V DC / 76 W |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A/1A |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery | 129 x 40 x 98 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Montáž | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN2 |
Použitie
Dokumenty
Príslušenstvo
Podobné produkty
-
PSB-12V2A - PSB 13.8V/2A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky -
PSB-12V3A - PSB 13.8V/3A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky -
PSB-12V7A - PSB 13.8V/7A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky -
PSB-12V15A - PSB 13.8V/15A zálohovaný pulzný zdroj do skrinky -
DIN1 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN2 - DIN holder for power supplies and transformers -
DIN3 - DIN holder for power supplies -
DIN4 - DIN holder for power supplies
