Kód:
HPSG2-12V2A-B(v. 1.0)
Názov:HPSG2 13,8V/2A/7Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania |
2.5 A / 13.8 V DC / 35 W 0.58 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 |
| Zhoda s normami |
Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A/1A |
| Akumulátor |
1 x 7Ah Miesto na akumulátor: 190 x 100 x 75 [+/-2 mm] |
| Odber prúdu sústavou zdroja | 30mA max. |
| Účinnosť | 86% |
| Technické výstupy typu relé |
EPS – porucha siete AC APS – porucha akumulátora |
| Rozmery |
200 x 230 x 82 [+/-2 mm] oddialenie od podložky: 8 mm |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, tamper – otvorenie skrinky, SCP, OVP |
| Zatváranie | skrutky (možnosť montáže zámku) |
| Montáž | povrchová montáž |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Vyhotovenie |
plech DC01, 0.7mm, RAL9003 (biela), kovová |
| Stupeň ochrany EN60529 | IP 20 |
| Záruka | 2 roky |
Použitie
Dokumenty
Príslušenstvo
Podobné produkty
-
HPSG2-12V3A-C - HPSG2 13,8V/3A/17Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2 -
HPSG2-12V5A-C - HPSG2 13,8V/5A/17Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2 -
HPSG2-12V7A-C - HPSG2 13,8V/7A/17Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2 -
HPSG2-12V7A-D - HPSG2 13,8V/7A/40Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2 -
HPSG2-12V10A-D - HPSG2 13,8V/10A/40Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2 -
HPSG2-12V20A-E - HPSG2 13,8V/20A/65Ah zálohovaný pulzný zdroj Grade 2
