Kód:
PSG3-24V2A-C(v. 1.0)
Názov:PSG3 27,6V/2A/2x17Ah enclosed switch mode power supply unit with battery backup Grade 3
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania |
2.5 A / 27.6 V DC / 69 W 1.4 A / 27.6 V DC - GRADE 1÷2 0.5 A / 27.6 V DC - GRADE 3 |
| Zhoda s normami |
konštrukcia zhodná s normou EN50131-6, stupeň 1÷3 |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.8A |
| Odber prúdu sústavou zdroja | 40mA max. |
| Účinnosť | 83% |
| Technické vstup | EXT IN – vonkajší porucha |
| Technické výstupy typu OC |
EPS – porucha siete AC PSU – porucha zdroja APS – porucha akumulátora |
| Rozmery | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Montáž | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
