Kód:
GST25E24-P1J(v. 1.0)
Název:GST25E 24V/25W/1.04A plug-in power supply
| Napájecí zdroje | 85 - 264 V AC |
| Napájecí výstup | 1.04 A / 24 V DC |
| Účinnost | 88% |
| Rozměry | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -30°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OLP, SCP, OVP |
| Vodič | Napájení DC: 1.8m + JACK 5,5/2,1 „samička“ |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
