Kod:
GST25E24-P1J(v. 1.0)
Nazwa:GST25E 24V/25W/1.04A zasilacz wtyczkowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.04 A / 24 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpieczenia |
OLP, SCP, OVP |
| Przewód | Zasilanie DC: 1.8m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata |

