Mean Well

WIDOK:

Miło Nam poinformować, że firma Pulsar jest bezpośrednim importerem oraz autoryzowanym partnerem firmy Mean Well. Nasze referencje mogą Państwo sprawdzić zarówno w oficjalnym piśmie jak i na stronie http://www.meanwell.com/distributors.aspx?s=&c1=13&c2=29

Rozwiń aby dowiedzieć się więcej

W związku z wprowadzonymi zmianami oraz nieuczciwymi praktykami rynkowymi jednego z byłych partnerów tego producenta pragniemy poinformować, iż firma Mean Well nigdy nie zmieniała logotypu jak również kolorystyki znaków graficznych. Również w nawiązaniu do licznych pytań pragniemy poinformować, iż firma Mean Well nigdy nie produkowała jak również nie dystrybuowała akumulatorów.

Wszelka zbieżność znaków graficznych zbliżonych wizualnie do logo Mean Well ma za zadanie wprowadzenie klientów w błąd. Znaki zbliżone wykorzystywane są zarówno na akumulatorach jak i zasilaczach – bardzo często o oznaczeniach łudząco podobnych do oryginalnych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią oficjalnych pism dotyczących marki Mean Well – znajdujących się w załącznikach poniżej.

Potwierdzenie statusu partnera strategicznego i bezpośredniej współpracy
Oficjalne pismo Mean Well - PL
Oficjalne pismo Mean Well - EN

Dodatkowo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na domeny internetowe. Od pewnego czasu dostępne są domeny polskie zawierające nazwę Mean Well – nie są one jednak prowadzone przez firmę Mean Well jak również przez żadnego z jej autoryzowanych partnerów, a informacje tam przekazywane nie podlegają weryfikacji producenta przez co mogą wprowadzać w błąd. Jedynymi oficjalnymi stronami firmy Mean Well są:

  1. www.meanwell.com
  2. www.meanwell.eu
  3. www.meanwellusa.com
  4. www.meanwell.com.cn
  5. www.meanwell.cc

Jako partner oraz firma posiadająca stosowne zaplecze techniczne jak i magazynowe nieustannie poszerzamy zakres produktów bezpośrednio utrzymywanych na własnych stanach magazynowych. Ponadto mając dostęp do pełnej oferty tego producenta możemy sprostać oczekiwaniom klienta również poprzez szybki import produktów bezpośrednio z fabryki producenta bądź wewnętrznych magazynów. Strona internetowa zawiera najpopularniejsze modele znajdujące się w ciągłej sprzedaży. Jeżeli na naszej stronie nie znaleźli Państwo szukanego produktu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Z przyjemnością postaramy się pomóc.