Szkolenia

Dla naszych obecnych Odbiorców jak i dla przyszłych Klientów organizujemy bezpłatne, profesjonalne szkolenia stacjonarne lub online (webinarium) z zakresu oferowanych przez nas produktów. Na szkolenia zapraszamy również Projektantów systemów zabezpieczeń, systemów teletechnicznych oraz osoby z innych branż zajmujące się systemami niskonapięciowymi.

W zależności od potrzeb Klientów nasze spotkania, mają charakter zarówno prezentacji naszych produktów jak i szkoleń podczas których uczestnicy poznają sprzęt od strony praktycznej. Dyskutujemy, omawiamy oraz przekazujemy i podpowiadamy naszym uczestnikom różnego rodzaju rozwiązania i sposoby zastosowania naszych urządzeń.

SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW LUB KLIENTÓW W PAŃSTWA SIEDZIBIE

Jeżeli chcielibyście Państwo zorganizować szkolenie dla swoich pracowników lub klientów, to oczywiście istnieje taka możliwość. Szkolenie może być przekrojowe z całości naszych grup produktowych lub z wybranej przez Państwa grupy. Również może być jako szkolenie on-line (webinar). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym szkoleniowcem marekd@pulsar.pl