Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

Szkolenia

Dla naszych obecnych Odbiorców jak i dla przyszłych Klientów organizujemy bezpłatne, profesjonalne szkolenia online (webinarium) z zakresu oferowanych przez nas produktów. Na szkolenia zapraszamy również Projektantów systemów zabezpieczeń, systemów teletechnicznych oraz osoby z innych branż zajmujące się systemami niskonapięciowymi.

W zależności od potrzeb Klientów nasze spotkania, mają charakter zarówno prezentacji naszych produktów jak i szkoleń podczas których uczestnicy poznają sprzęt od strony praktycznej. Dyskutujemy, omawiamy oraz przekazujemy i podpowiadamy naszym uczestnikom różnego rodzaju rozwiązania i sposoby zastosowania naszych urządzeń.Najbliższe szkolenie ...


Zasilacze buforowe serii AWZG2
Wtorek, 20 Kwietnia 2021, 11:00
Plan prezentacji
  • przedstawienie nowych zasilaczy serii AWZG2
    (zgodnych z wymaganiami normy KD i SSWiN w stopniu 1 i 2
  • szczegółowe omówienie cech, elementów i funkcji
    zasilaczy tej serii

Aby się zapisać kliknij poniższy widget:

W związku z panującą pandemią COVID-19 zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń on-line.
Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia on-line (webinarium) wyłącznie dla Państwa pracowników lub klientów (szkolenie zamknięte) z wybranych przez Państwa tematów.
Jak sytuacja się zmieni, to powrócimy do szkoleń przeprowadzanych u Państwa w firmie z wybranych zagadnień, dla Państwa pracowników lub klientów.