O firmie

30

lat doświadczenia

200

pracowników

8000

m2 powierzchni firmy

50

krajów na export

90

procent produktów
dostępnych od ręki

Firma PULSAR powstała w 1994 roku i posiada 30lat doświadczenia, głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie 8000 m2. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług.

Pulsar jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży oraz posiada wielu klientów w Europie i innych krajach na świecie ( 50 krajów na export ). Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów.
Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe rynki. Biorąc pod uwagę duży wpływ bezpośrednich kontaktów z Klientami i Odbiorcami firma sukcesywnie poszerza zakres szkoleń oraz czynnie uczestniczymy w targach i imprezach branżowych np. SECUREX, IFSEC, EXPO PROTECTION.

Jako producent posiadamy na magazynie 90% produktów dostępnych od ręki.

Jakość

W trosce o jakość wyrobów w procesie produkcji wykorzystywane są tylko podzespoły najwyższej jakości dostarczane przez sprawdzonych producentów podzespołów i komponentów elektronicznych. Nasze wyroby są poddawane wielokrotnej kontroli na każdym etapie produkcji. Mając na uwadze aspekty prawne i użytkowe, wyroby poddawane są badaniom LVD i EMC w akredytowanych laboratoriach badawczych, co potwierdzają aktualne certyfikaty CE oraz certyfikaty na zgodność z normą systemów alarmowych PN-EN 50131 na wybrane produkty. Spełniamy również wymogi Dyrektywy RoHS w zakresie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Wysoką jakość naszych produktów osiągamy przez:

 • pełne stosowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością, zgodnie z normą ISO 9001
 • podnoszenie poziomu jakości wyrobów i usług
 • systematyczne doskonalenie metod wytwarzania, metod badań i kontroli oraz nadzorowanie procesów produkcyjnych
 • wykazywanie niezbędnej elastyczności w dostosowaniu się do potrzeb i wymagań Klienta w zakresie produkcji wyrobów i świadczenia usług
 • dostarczanie wyrobów i usług zawsze zgodnych ze specyfikacją (wymaganiami norm i Klientów)
 • systematyczne szkolenie wszystkich pracowników firmy w zakresie wymagań wynikających ze stosowania Systemu Zarządzania Jakością
 • rozwijanie współpracy z kwalifikowanymi dostawcami

Jakość naszych produktów potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

Misja i cele firmy

Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa klienta i dostarczanie produktów:

 • niezawodnych
 • w atrakcyjnych cenach
 • najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych

Staramy się zapewnić klientowi poczucie komfortu, a profesjonalizmem i elastycznością naszych działań sprostać oczekiwaniom. Doceniamy wkład każdego pracownika w realizację wspólnych celów, darzymy go zaufaniem i respektujemy jego osobowość. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za naszą pracę.

Głównym celem jest zapewnienie właściwego środowiska pracy, metod zarządzania i relacji między pracownikami dla podniesienia ich motywacji jak również:

 • pełne zadowolenie klientów z usług i wyrobów firmy
 • promocja firmy i marki PULSAR
 • modernizacja technologii produkcji
 • utrzymanie pozycji pewnego i solidnego dostawcy wyrobów / usług w tym wyrobów wymagających nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych
 • utrzymanie obsługi Klientów na najwyższym poziomie
 • umacnianie związków z dotychczasowymi Klientami i dostawcami
 • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
 • doskonalenie procesów i wzrost efektywności ekonomicznej Firmy

Działania te zapewniają ciągły rozwój firmy oraz wzrost jakości produkowanych wyrobów.

Oferta

Firma PULSAR stale poszerza gamę swoich produktów. Nowości są wynikiem głębokiej analizy potrzeb rynku. Nowe wyroby opracowane są przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu projektowego, która w swoich projektach uwzględnia uwagi i opinie dystrybutorów, instalatorów.

Obecna oferta produktów naszej firmy przedstawia się następująco:

 1. Obudowy
 2. Zasilacze
 3. SWITCHE i urządzenia PoE
 4. Przetwornice / Inwertery
 5. Standard RACK19"
 6. Standard DIN
 7. Urządzenia do CCTV HD
 8. Akcesoria
 9. Systemy przeciwpożarowe
 10. Zasilanie DSO dla systemu Bosch
 11. Transformatory
 12. Akumulatory
 13. Przewody
 14. Mean Well
 15. Rozwiązania ABS
 16. Produkty OEM / ODM