Kód:
DRS-480-24(v. 1.0)
Název:DRS 24V/480W/4.6A/15.4A napájecí zdroje na liště DIN
| Napájecí zdroje | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Napájecí výstup | 20 A / 24 V DC |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 15.4A |
| Účinnost | 92.5% |
| Technické stupy typ relé |
Bat. Low – nízké napětí akumulátoru DC OK - kontrola výstupního napětí |
| Rozměry | 110 x 125.2 x 150.7 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -30°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
