Kód:
MDR-10-5(v. 1.0)
Název:MDR 5V/10W/2A napájecí zdroje na liště DIN
| Napájecí zdroje | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Napájecí výstup | 2 A / 5 V DC |
| Účinnost | 77% |
| Technické výstupy napěťového druhu | DC OK - kontrola výstupního napětí |
| Rozměry | 22.5 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -20°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OLP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
