Κωδικος:
GST25E15-P1J(v. 1.0)
Όνομα:GST25E 15V/25W/1.66A plug-in power supply
| Τροφοδοτικά | 85 - 264 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 1.66 A / 15 V DC |
| Απόδοση | 87% |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Συνθήκες λειτουργίας | -30°C ÷ 70°C |
| Προστασίες |
OLP, SCP, OVP |
| Καλώδιο | DC τροφοδοσία: 1.8m + JACK 5,5/2,1 θυληκό |
| Ενδεικτικά | ενδεικτικά LED |
| Εγγύηση | 3 έτη από την ημερομηνία παραγωγής |
