Code:
GST25E15-P1J(v. 1.0)
Name:GST25E 15V/25W/1.66A plug-in power supply
| Power supply | 85 - 264 V AC |
| Power supply output | 1.66 A / 15 V DC |
| Efficiency | 87% |
| Dimensions | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Operating conditions | -30°C ÷ 70°C |
| Protections |
OLP, SCP, OVP |
| Cable | DC power: 1.8m + JACK 5,5/2,1 female |
| Indication | LED optical indication |
| Warranty | 3 years |
