Kód:
GST25E15-P1J(v. 1.0)
Názov:GST25E 15V/25W/1.66A plug-in power supply
| Zdroje | 85 - 264 V AC |
| Výstup napájania | 1.66 A / 15 V DC |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Pracovné podmienky | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpečenia |
OLP, SCP, OVP |
| Vodič | Napájanie DC: 1.8m + JACK 5,5/2,1 samica |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
